Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Optik Plus s.r.o.
Na Dlouhém lánu 11
Praha 6
tel: +420 251 097 290
fax: +420 251 097 288
info@optikplus.cz

O nás » Historie naší činnosti

Sdružení fyzických osob - podnikatelů v oboru oční optika, pod společným názvem Optik plus, bylo založeno v roce 1992. Od počátku prochází neustálým vývojem a rozvojem činnosti s důrazem na využití nejnovějších poznatků a technologií v oboru.V roce 2009 jsme přešli s formy sdružení na právnickou osobu Optik Plus s.r.o.

Po celou dobu své existence fungujeme kontinuálně bez hospodářských problémů a ztrát. V meziročním srovnání je patrný stálý nárůst obratu i počtu zákazníků. Tohoto nárůstu je dosaženo díky kvalitě a přístupu ke klientům

V současné době je naše optika největším prodejcem optických pomůcek v České republice a jednou z nejvýznamnějších optik, jak v Praze 6, tak také v celopražském měřítku. .

Úzce spolupracujeme s očními lékaři a dalšími oftalmologickými odbornými pracovišti na Praze 6. Máme uzavřené smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami. Zásadními mezníky v činnosti společnosti bylo otevření vlastního refrakčního centra v roce 2000, navázání exkluzivní spolupráce s Centrem zrakových vad ve FN Motol, společností pro slabozraké Tyfloservis a Nadačním fondem Českého rozhlasu v roce 2003 a otevření aplikačního střediska kontaktních čoček v roce 2004.

V roce 2014 jsme získali statut nestátního zdravotnického zařízení a ve stejném roce jsme otevřeli pobočku naší optiky v areálu FN Motol v pavilonu 16, kde také sídlí specializované pracoviště Centra zrakových vad.

Samozřejmostí je plně vybavená zpracovatelská dílna a vybavení všech pracovišť nejmodernějšími přístroji a zařízeními.

Podílíme se na výuce a odborné praxi pro studenty v oboru Oční optik ze SZŠ a VZŠ Alšovo nábřeží Praha 1. Pro stálé zákazníky máme zaveden systém bonusových a VIP karet. Významnými klienty jsou zaměstnanci velkých firem z našeho nebližšího okolí.

Sortiment nabízeného zboží je ve všech cenových hladinách vybírán především s důrazem na maximální kvalitu. Preferujeme spolehlivé a námi prověřené výrobce a dodavatele veškerého sortimentu. Velký důraz klademe na dobré vztahy se všemi našimi dodavateli.

Všichni zaměstnanci využívají program kontinuálního vzdělávání v oboru absolvováním odborných seminářů a mezinárodních veletrhů.