Neohodnoceno

DRIVEWEAR DW 7B - černá

Skladem
Kód: 322
Značka: DRIVEWEAR
3 990 Kč

Samozabarvovací polarizační brýle Drivewear

Mění plynule svou barvu a zatmavení podle množství a kvality světla kolem vás.

OBLAČNO NÍZKÁ HODNOTA DENNÍHO SVĚTLA VYSOCE KONTRASTNÍ ZELENOŽLUTÁ BARVA

  • V podmínkách nízké intenzity světla je jediným aktivním prvkem těchto čoček polarizační filtr s vysoce kontrastní zelenožlutou barvou. Tento polarizační filtr blokuje oslňující odlesky, zvyšuje kontrast barev a tak zlepšuje rozlišení předmětů a míru vnímání okolí řidičem. Absorpce světla v neaktivním stavu je 63 %

tech_oblacno

DENNÍ SVĚTLO DENNÍ SVĚTLO ZA SKLEM AUTA MĚDĚNÁ BARVA

  • Čelní sklo auta blokuje UV paprsky a zabraňuje tak aktivaci běžných fotochromatických molekul. Nově vyvinuté fotochromatické molekuly jsou aktivovány intenzivním viditelným světlem. Barva čoček se mění na měděnou a absorpce světla je až 75%. Čočky nadále blokují oslňující odlesky a zaručují řidiči skvělý vizuální komfort.

tech_vaute

JASNÉ SLUNEČNÍ SVĚTLO VENKOVNÍ PODMÍNKY TMAVÁ ČERVENOHNĚDÁ BARVA

  • Jelikož venku není již UV záření blokováno čelním sklem auta, aktivuje se fotochromatická vrstva Transitions. Protože jsou aktivní všechny tři technologické vrstvy čoček, změní se jejich barva na tmavě hnědou a absorpce světla v této fázi je až 85 %, přičemž je blokováno 100% UV záření.

tech_jasno

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení