Naše služby

Měření zraku

Správně změřený zrak je základem k vytvoření dokonalých brýlí.

Měření u nás provádí výhradně kvalifikovaní optometristé.

Jedná se o vysokoškolsky vzdělané odborníky, kteří se zabývají měřením veškerých očních vad a odborným poradenstvím v této oblasti.

Kontaktní čočky

Aplikujeme kontaktní čočky. Služba je hrazena pacientem a zahrnuje měření zraku a předního segmentu oka, diagnostické (zkušební) kontaktní čočky a startovací roztok s pouzdrem na čočky, ukázku manipulace s čočkami, poučení pacienta a následnou kontrolu.

Speciální optické pomůcky

Jako jediná optika v Praze prodáváme speciální optické pomůcky pro zrakově postižené pacienty. Veškeré zvětšovací lupy různých typů a dalekohledové systémy najdete na našem e-shopu. Také je u nás možné, po předchozím objednání, absolvovat vyšetření při kterém Vám doporučíme vhodnou optickou pomůcku.

Široký sortiment brýlových obrub

Nabízíme široký výběr brýlových obrub se zaměřením na kvalitu a přijatelnou cenu ve všech kategoriích. Pánské, dámské, dětské ale také sluneční, sportovní či speciální filtrační brýle, to vše najdete v Optik Plus.

Servis a úpravy

Provádíme veškeré opravy brýlí.

Každé brýle si zaslouží pravidelnou péči, ať už je důvodem povolený šroubek či nepřesně zahnuté nožičky, díky kterým Vám brýle začnou na nose sjíždět a tím pádem Vám nebudou ideálně padnout. V případě návštěvy Vám brýle vyčistíme a upravíme, aby byly jako nové.

Nebojte, veškeré služby péče o brýle poskytujeme našim věrným zákazníkům zcela zdarma, jelikož si vás vážíme a chceme abyste byli nadevše spokojeni!

Doplňkový sortiment

Najdete u nás běžné doplňky jako jsou pouzdra, šňůrky, čisticí spreje nebo dětské okluzory. Pro nositele kontaktních čoček máme v nabídce také různé roztoky, pinzety nebo zvlhčující oční kapky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení