Naše služby

Měření zraku

Správně změřený zrak je základem k vytvoření dokonalých brýlí.

Měření u nás provádí výhradně kvalifikovaní optometristé.

Jedná se o vysokoškolsky vzdělané odborníky, kteří se zabývají měřením veškerých očních vad a odborným poradenstvím v této oblasti.

Kontaktní čočky

Aplikujeme kontaktní čočky. Služba je hrazena pacientem a zahrnuje měření zraku a předního segmentu oka, diagnostické (zkušební) kontaktní čočky a startovací roztok s pouzdrem na čočky, ukázku manipulace s čočkami, poučení pacienta a následnou kontrolu.

Speciální optické pomůcky

Jako jediná optika v Praze prodáváme speciální optické pomůcky pro zrakově postižené pacienty. Veškeré zvětšovací lupy různých typů a dalekohledové systémy najdete na našem e-shopu. Také je u nás možné, po předchozím objednání, absolvovat vyšetření při kterém Vám doporučíme vhodnou optickou pomůcku.

Široký sortiment brýlových obrub

Nabízíme široký výběr brýlových obrub se zaměřením na kvalitu a přijatelnou cenu ve všech kategoriích. Pánské, dámské, dětské ale také sluneční, sportovní či speciální filtrační brýle, to vše najdete v Optik Plus.

Servis a úpravy

Provádíme veškeré opravy brýlí.

Každé brýle si zaslouží pravidelnou péči, ať už je důvodem povolený šroubek či nepřesně zahnuté nožičky, díky kterým Vám brýle začnou na nose sjíždět a tím pádem Vám nebudou ideálně padnout. V případě návštěvy Vám brýle vyčistíme a upravíme, aby byly jako nové.

Nebojte, veškeré služby péče o brýle poskytujeme našim věrným zákazníkům zcela zdarma, jelikož si vás vážíme a chceme abyste byli nadevše spokojeni!

Doplňkový sortiment

Najdete u nás běžné doplňky jako jsou pouzdra, šňůrky, čisticí spreje nebo dětské okluzory. Pro nositele kontaktních čoček máme v nabídce také různé roztoky, pinzety nebo zvlhčující oční kapky.

Zpět do obchodu