Když brýle nestačí

Rádi bychom Vám nabídli řešení v situaci, když brýle nestačí.

V momentě, kdy je klientovi diagnostikována věkem nebo nemocí podmíněná makulární degenerace, diabetická retionopatie, glaukom či šedý zákal, nelze zlepšit zrak pouze předepsáním silnějších dioptrií.

O těchto možnostech bychom Vás chtěli informovat a nabídnout pomoc při výběru vhodné optické pomůcky.

Problémy s viděním lze řešit řadou speciálních pomůcek. Existuje řada lup, které se liší zvětšením, zorným polem, konstrukcí zvětšovací plochy a možností osvětlení, které má na vlastní zobrazení velký vliv a jeho výběr je individuální.

Všechny tyto možnosti lze na našem pracovišti vyzkoušet a také případně zakoupit. Služba je bezplatná, ale je nutné se předem objednat.

Dlouholetá praxe v oboru, spolupráce s Centrem zrakových vad pod vedením vedoucí lékařky MUDr.Jitky Řehořové, MUDr. Filipa Beránka a celého jejich vysoce profesionálního týmu, organizací Tyfloservis a také spolupráci s Nadačním fondem Českého rozhlasu “Světluška“ je jistě dobrým předpokladem citlivého, odborného a profesionálního přístupu ke klientům.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení